Сьогодні, 27 березня, в Івано-Франківську проведуть медичний четвер на Пасічній. Жителі громади можуть перевірити своє здоровʼя в ЦНАПі, що на вулиці Галицькій 124-А, з 9:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 13:00). Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Фіртка. За словами посадовця, лікарі проведуть огляд, виміряють тиск, цукор крові, проведуть швидке тестування на гепатити. Також принагідно можна підписати декларацію з лікарем.
“Нагадую, що кожного останнього четверга місяця проводимо такі безкоштовні медичні огляди у різних мікрорайонах міста. Бережіть своє здоров’я”, — зазначив мер.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Розділений на два напрямки: як в Івано-Франківську працюватиме унікальний за функціональністю реабілітаційний центр (ФОТО)
Капітальні ремонти та сучасне медичне обладнання: на Івано-Франківщині відкрили реабілітаційне відділення (ФОТО)
Реабілітаційний центр для військових поблизу міського озера: як обговорювали питання на сесії Івано-Франківської міської ради (ВІДЕО)