Для промислових підприємств і бізнесу Черкаської області 23 жовтня з 07:00 до 23:00 діятимуть графіки обмеження потужності (ГОП).
Про це повідомляє пресслужба АТ "Черкасиобленерго".
Таке рішення ухвалено відповідно до команди НЕК «Укренерго». Енергетики наголошують на необхідності дуже ощадливого споживання електроенергії в цей період.







