У Звенигородському районі працівники міграційної служби виявили 33-річну громадянку Грузії, яка перевищила дозволений строк перебування в Україні.
Про це повідомляє пресслужбі Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини.
Жінка прибула до країни у листопаді 2025 року. Під час перевірки міграційники встановили, що вона вже раніше притягувалася до адміністративної відповідальності за аналогічне порушення та мала рішення про примусове повернення.
За повторне порушення міграційного законодавства іноземку оштрафували на 5100 гривень і знову ухвалили рішення про її примусове повернення. Жінка зобов’язалася залишити територію України протягом місяця.
Крім того, до відповідальності вдруге притягнули й приймаючу сторону. Їй доведеться сплатити штраф у розмірі 1700 гривень.







