10 травня 2026, 12:32
Перед початком засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Бондаренко виконав почесну місію — вручив державні відзнаки двом черкащанкам.
Згідно з Указом Президента України, почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
- Ользі Бруско
- Євгенії Побиванець
Обидві жінки виховали по п’ятеро дітей. У цих родинах дітей змалку навчають відповідальності, працьовитості, поваги до ближніх та активної громадянської позиції.






