Site icon Буковина24

Росія завершила ротацію військ у Білорусі – ДПСУ

19:11 07 вересня Київ, Україна

Росія вивела практично всі свої підрозділи з білорусі в рамках планової ротації. Цю інформацію на брифінгу 7 вересня підтвердив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.
 

“На цей момент росія вивела в рамках ротації практично всі свої підрозділи, які завершили підготовку. Натомість нові підрозділи туди заведені не були”, – зазначив Демченко.

 
Слід нагадати, що російська армія використала білорусь як майданчик для підготовки своїх військових підрозділів, і в деякі періоди там знаходилося до 10-11 тисяч російських військовослужбовців.

Наразі росія не підтримує у білорусі військових сил, готових до можливого вторгнення на територію України. Прикордонники не виявили жодних значних змін у ситуації на кордоні з білоруссю останнім часом, і ситуація на кордоні повністю контролюється.

Крім того, представник Державної прикордонної служби України повідомив, що кількість найманців із приватної військової компанії “Вагнер” у білорусі поступово зменшується, і вони не беруть участі в активних діях, наприклад, у дестабілізації ситуації на кордоні з Україною чи країнами Євросоюзу.

Exit mobile version