У Черкасах патрульні зупинили автомобіль "Mitsubishi Galant" за порушення правил дорожнього руху, під час чого виявили у водія ймовірні наркотичні речовини.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Черкаської області.
Подія сталася під час патрулювання вулицею В’ячеслава Чорновола. Спілкуючись із водієм, інспектори помітили ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд у лікаря-нарколога. Чоловік погодився.
Крім того, на нього винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП — керування транспортним засобом без полісу обов’язкового страхування.
Під час подальшого спілкування водій поводився нервово та уникав розмови. Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у нього пакетик із порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичного походження.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Виявлені речовини вилучили та направили на експертизу.







