Щорічно діагностичний центр приймає близько 160 тисяч пацієнтів
У Львівському обласному клінічному діагностичному центрі офіційно ввели в експлуатацію новий сучасний апарат магнітно-резонансної томографії. Щороку центр приймає до 160 тисяч пацієнтів з усієї Львівщини, повідомив у вівторок, 2 червня, очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.







