До заходу долучилися понад 170 людей
У Львові 20 травня відбувся форум «Стратегія розвитку міста: я, ти, суспільство». На захід прийшли архітектори, забудовники, представники міської влади та медіа — загалом близько 170 учасників.
До заходу долучилися понад 170 людей
У Львові 20 травня відбувся форум «Стратегія розвитку міста: я, ти, суспільство». На захід прийшли архітектори, забудовники, представники міської влади та медіа — загалом близько 170 учасників.